USG ciąży 2D/3D/4D nagrywaniem obrazu na płyty DVD.

Podstawą diagnostyki wad wrodzonych w ciąży jest ultrasonografia. Jestem lekarzem certyfikowanym przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego do wykonywania badań z zakresu usg położniczego i ginekologicznego.

Odbyłem wiele szkoleń w renomowanych ośrodkach zajmujących się wykrywaniem patologii płodu. Mój aparat może poszczycić się najwyższej klasy jakością obrazowania w trójwymiarze a jego dokładna funkcja dopplera umożliwia wykrywanie zaburzeń przepływu w naczyniach pępowiny, mózgowia oraz serca Dzidziusia.

Oferuję również możliwośc nagrania ciekawych fragmentów badania, takich jak ocena twarzyczki Maleństwa w usg 3D/4D, na płytę dvd, którą dostajecie Państwo ode mnie, wraz z dokładnym raportem z badania oraz dokumentację fotograficzną.

Opcja obrazowania dzieci w trójwymiarze służy nie tylko wnikliwej ocenie buzi dziecka pod kątem ewentualnych wad, typu rozszczep wargi czy podniebienia, lecz sprzyja również, co udowodniono naukowo, zbliżeniu przyszłych rodziców z ich małym Skarbem. Stanowi także wspaniałą pamiątkę tego najpiękniejszego okresu w życiu mamy i taty.

Należy pamiętać, że jakość obrazowania 3D/4D zależy od wielu czynników, takich jak ułożenie dziecka w brzuchu mamy, ilość tkanki tłuszczowej mamy czy też lokalizacja łożyska.