O mnie…

Od 2006 roku zawodowo zajmuję się kompleksową opieką położniczo – ginekologiczną oraz diagnostyką USG. Jestem lekarzem certyfikowanym przez Sekcję Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego do wykonywania badań usg w położnictwie i ginekologii. Posiadam również certyfikat Fetal Medicine Foundation do wykonywania badań dopplerowskich w położnictwie oraz certyfikat “Expert Fetal Medicine” przyznany przez International Society of Ultrasound in Obsterics and Gynecology (ISOUG).

Obecnie pracuję w Oddziale Ginekologiczno – Położniczym Szpitala w Płońsku oraz prowadzę prywatny gabinet w Przasnyszu i w Płońsku. W gabinetach korzystam z aparatów USG Voluson E8 oraz Voluson 730 Pro amerykańskiej firmy General Electric.

Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób ginekologicznych od wieku dojrzewania do później starości oraz prowadzeniem ciąży o przebiegu prawidłowym i powikłanym.

Posiadam również bogate doświadczenie z zakresu medycyny sportowej. Dzięki 15-letniemu stażowi w trenowaniu lekkoatletyki oraz sportów walki (boks, taekwondo, krav maga) oraz wielokrotnym startom w zawodach, takich jak Lekkoatletyczne Mistrzostwa Polski oraz Igrzyska Lekarskie, znam dobrze potrzeby ludzi uprawiających sport wyczynowo i rekreacyjnie.

Ponadto byłem kierownikiem opieki medycznej na zawodach, takich jak Mistrzostwa Polski w Taekwondo czy międzynarodowe mecze bokserskie.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem Asi i dumnym tatą małej Ali. Mój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu to wakacyjne wyjazdy z całą rodziną, solidny wycisk na treningu oraz lektura książek historycznych.

Jako, że świat cały czas się zmniejsza, w moim gabinecie możemy swobodnie porozmawiac po hiszpańsku, angielsku i rosyjsku.

Michał Jaszczur