Certyfikaty

Moim “konikiem” jest ultrasonografia ginekologiczno- położnicza, a zwłaszcza wykorzystanie obrazu 3D/4D, a także kolorowego dopplera dla zobrazowania potencjalnych nieprawidłowości w rozwoju płodu. Jestem członkiem Sekcji USG oraz Sekcji Perinatologii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego; szczycę się posiadaniem Certyfikatu Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego do wykonywania badań usg w ginekologii i położnictwie.

Zaawansowanych technik obrazowania USG uczyłem się u najlepszych profesorów w Bilbao, Palmie, Marbelli oraz wielokrotnie w Londynie. Posiadam liczne zachodnioeuropejskie certyfikaty umiejętności, w tym “Doppler Ultrasound FMF” oraz “Expert Fetal Medicine ISUOG”.

Odbyłem liczne szkolenia i kursy w zakresie ultrasonografii płodowej, onkologicznej oraz ogólnogineklogicznej w najbardziej renomowanych ośrodkach diagnostyki usg, w tym Pracowniach USG Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, Warszawie i Łodzi, a także Mazurskiej oraz Mazowieckiej Szkole USG.

W czerwcu 2013 roku uczestniczyłem w obradach Światowego Kongresu Fetal Medicine Foundation w Marbelli, Hiszpania, gdzie najwybitniejsi ultrasonografiści prezentowali najnowsze techniki obrazowania wad płodu w usg, zarówno 2D, jak również 3 i 4D.

W czerwcu 2014 roku uczestniczyłem w XIII Kongresie AEEM- Asociación Española para el Estudio de la Menopausia. Kongres odbywał się w Bilbao, w czasie obrad prezentowane były nowości diagnostyki ultrasonograficznej u kobiet w wieku około- i pomenomauzalnym.
http://www.aeembilbao2014.es/informacion-general_1824.html

W roku 2014 i 2015 dwukrotnie uczestniczyłem w jednym z najbardziej prestiżowych światowych kursów w zakresie ultrasonografii położniczej – FMF Advances Course w Londynie: skany certyfikatów https://fetalmedicine.org/fmf-advances-course

W lato 2016 uczestniczyłem w obradach FMF World Congress w Palmie, w grudniu zaś ukończyłem FMF Advances Course w Londynie.

W 2017 roku uczestniczyłem w “3rd Annual International Symposium on Diabetes” w Atenach w Grecji, zaś kilka dni później ukończyłem szkolenie “International Women’s Health Summit” w Berlinie. Koniec roku to tradycyjnie Londyn i Advances…